Şirket Profili

AYYAZILIM, 2005 yılında ODTÜ KOSGEB Teknoloji Geliştirme Merkezinde kurulmuş, tüm faaliyet alanlarında Toplam Kalite Yönetimini hayata geçirmeyi hedef alan, Mükemmeliyetçilik Modeli (EFQM) çerçevesinde bu hedefe yönelik çalışmaları kurulduğu günden bu yana titizlikle sürdüren bir şirkettir.

Elektrik, elektronik, bilişim alanlarındaki bilgi birikimimizle, yurtiçi ve yurtdışı çözüm ortaklarımızla birlikte ürün tasarımı ve sistem entegrasyonu alanlarında proje ve çalışmalar yürüten şirketimiz, teknolojiye kazandırdığı yeniliklerle yüksek teknoloji kullanan, kaliteli ürünlere yönelik üreticilerin Türkiye'deki çözüm ortağı olarak faaliyetini sürdüren bir şirkettir.
Çalışmalarımızda her bir ürüne ve hizmete yönelik tüm detay faaliyetler birer proje olarak ele alınmakta ve proje yönetim sürecinin gerektirdiği tüm aktiviteler ve sorumluluklar titizlikle yerine getirilmektedir.

Ürünlerinizin gerek herhangi bir sorun çıkmamasına yönelik koruyucu bakımları, gerekse bir sorunla karşılaşıldığında yapılması gereken tamir, bakım ve onarım işlemleri, her biri kendi alanında uzmanlaşmış profesyonel kadromuzla gerçekleştirilmektedir.

Stratejimiz


Özgün ürünler tasarlayarak bu ürünlerin de kullanıldığı sistem entegrasyon projelerinde görev almaktır.


Vizyonumuz

Yüksek, özgün ve milli teknolojik olanak ve yetenekleri yaratarak, öncelikle ülkemiz elektronik sanayinde öncü firmalardan biri olmaktır.


Misyonumuz

Askeri ve sivil uygulamalar kapsamında elektrik, elektronik, sistem entegrasyonu ve yazılım konularında dışa bağımlılığı en aza indirecek; tüm müşterilerinin ihtiyaçlarını azami ölçüde karşılayacak; güncel ve gelişen teknolojilerle uyumlu, nitelikli ve maliyet etkin ürün ve sistem çözümleri tasarlamak, geliştirmek, üretmek ve her koşulda devamlılığını sağlamak yönünde öncü olmaktır.
© Copyright 2014 AYYAZILIM
Sitemizde yayınlanan içerik, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Content published on our site, without permission and without citation is not available.